Covid-19 zaczynamy szczepienia

Szanowni Państwo

Covid-19 zaczynamy szczepienia

Od 22.01.2012 zaczynamy szczepienia dla grupy osób 80+ tzn. osób 80 i więcej lat.

Wszystkich chętnych z tej grupy wiekowej zapraszamy do telefonicznego zgłoszenia się na szczepienia już od jutra.

Będzie również dostępny grafik szczepień na portalu gabinet.gov.pl z udostępnionymi terminami.

Po wprowadzeniu Państwa do grafiku szczepień otrzymacie sms i mail (jeśli jest podany ) z datą i godziną szczepienia. Jeśli ten termin nie będzie Państwu odpowiadał prosimy o wcześniejszy  kontakt- zmienimy na inny, a z tego terminu skorzysta inny chętny.

Prosimy o bezwzględne zgłaszanie się na szczepienie w terminie zarejestrowania – brak zgłoszenia się skutkuje utylizacją szczepionki.

W ciągu tygodnia będziemy szczepić 30 osób, ponieważ na razie tyle szczepionek będą dostawać wszystkie podmioty zgłoszone do szczepień.

Jeśli będą dostawy większych ilości szczepionek  zwiększymy ilość szczepień.

Prosimy zainteresowanych lub ich rodziny  o wydrukowanie ze strony przychodni ankiety , którą wypełnia pacjent i przynieść ją na szczepienie-skróci to czas pobytu w przychodni i usprawni naszą pracę (proszę pamiętać, że przychodnia musi funkcjonować  normalnie i przyjmować chorych jak dotychczas.)

Po szczepieniu każdy będzie zobowiązany do pozostania w przychodni  przez 30 minut.

Po zaszczepieniu tej grupy pacjentów zaczniemy  szczepić  kolejne grupy – będzie to  grupa osób 70+, czyli 70 i więcej lat.

Te osoby prosimy o zgłaszanie się w przyszłym tygodniu w godzinach popołudniowych – rano dajmy szansę zarejestrować się osobom wymagającym porady lekarskiej.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 19 =

Search

+